Nikelj 270 cevi/cevke
kategorija
zadnji Blogi
Nikelj 270 cevi/cevke
Pakiranje in dostava:
● Dostava: v 10-15 dneh ali glede na količino
● Prevoz: V razsutem stanju ali v zabojnikih;
● Sposobnost dobave: 3000 metričnih ton/mesec;
● Plačilni pogoji L/C, T/T;
Pakiranje:
● Lahko se pakira s kontejnerjem ali plovilom za razsute tovore.
● Standardni izvozni paket, primeren za plovbo, uporablja jekleni pas s svežnjem glede na velikost izdelka.
● Lahko ga naredimo po vaših zahtevah.
Podrobnosti o izdelku
Specifikacija
| Ime izdelka | Nikelj 201 |
| Tip | Plošča, tuljava, trak, cev, palica |
| Debelina | 0,3-150 mm |
| Dolžina | 3000mm,5800mm,6000mm,9000mm,12000mm,etc. |
| Širina | 40mm-600mm, 1000mm, 1219mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm, 2500mm, 3000mm, 3500mm itd. |
| Standard | ASTM,JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Površina | BA,2B,NO.1,NO.4,4K,HL,8K |
| Certificiranje | ISO, SGS |
| Tehnika | Hladno valjani, vroče valjani |
| Rob | Mlinski rob Rezani rob |
| Kakovost | Inšpekcijski pregled SGS |
| Cena Termin | CIF CFR FOB FRANKO TOVARNA |
| Plačilni pogoji | T/T L/C in Western Union itd. |
| Aplikacija | Široko se uporablja v visokotemperaturni in električni industriji, medicinskih pripomočkih, gradbeništvu, kemiji, živilski industriji, kmetijstvu in sestavnih delih ladij. Uporablja se tudi za pakiranje živil in pijač, kuhinjske pripomočke, vlake, letala, transportne trakove, vozila, vijake, matice, vzmeti, mrežo za sito itd. |
Opis
| MATERIALI | GB | ASME/ASTM | DIN | JIS | SPECIFIČNA GRAVITETA g/cm3 | VSEBINA |
| NICKEL | N4 | N02201 | 2.4068 | NLC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N6 | N02200 | 2.4066 | NNC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N02270 | 2.4050 | 8.9 | 99.9Ni-0.02Fe-0.001Mn-0.002Si-0.005Cu-0.01C |
- Povpraševanje
Spodaj vpišite svoje ime, e-pošto in sporočilo. Vaše podatke bomo skrbno prebrali in vam odgovorili v najkrajšem možnem času. Zahvaljujemo se vam za vaš stik in podporo.





