צינור ניקל 270
קטגוריה
הבלוגים האחרונים
צינור ניקל 270
אריזה ומשלוח:
● משלוח: תוך 10–15 ימים או בהתאם לכמות
● הובלה: בתפזורת או במכולות;
● יכולת אספקה: 3,000 טון מטרי לחודש;
● תנאי תשלום: אשראי דוקומנטרי (L/C), העברה בנקאית (T/T);
אריזה:
● ניתן לארוז את המוצר במכולות או באוניות מטען.
● אריזה סטנדרטית לייצוא, המתאימה להובלה ימית, הכוללת רצועות פלדה וחיבורים בהתאם לגודל המוצר.
● אנו יכולים לייצר את המוצר בהתאם לדרישותיכם.
פרטי המוצר
Specification
| Product Name | Nickel 201 |
| Type | Plate,Coil,Strip,Pipe,Bar |
| עובי | 0.3-150mm |
| אורך | 3000mm,5800mm,6000mm,9000mm,12000mm,etc. |
| Width | 40mm-600mm, 1000mm, 1219mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm, 2500mm, 3000mm, 3500mm, etc |
| סטנדרטי | ASTM,JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Surface | BA,2B,NO.1,NO.4,4K,HL,8K |
| הסמכה | ISO, SGS |
| Technique | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Edge | Mill Edge Slit Edge |
| Quality | SGS Inspection |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Payment Terms | T/T L/C and Western Union etc |
| בקשה | It is widely used in high-temperature and electric industry, medical devices, construction, chemistry, food industry, agriculture, and ship components. It also applies to food and beverage packaging, kitchen supplies, trains, aircraft, conveyor belts, vehicles, bolts, nuts, springs, and screen mesh etc. |
Description
| MATERIALS | GB | ASME/ASTM | DIN | JIS | SPECIFIC GRAVITY g/cm3 | CONTENT |
| NICKEL | N4 | N02201 | 2.4068 | NLC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N6 | N02200 | 2.4066 | NNC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N02270 | 2.4050 | 8.9 | 99.9Ni-0.02Fe-0.001Mn-0.002Si-0.005Cu-0.01C |
- פנייה
אנא מלאו את שמכם, כתובת הדוא"ל וההודעה שלכם להלן. אנו נקרא את המידע שסיפקתם בקפידה ונשיב לכם בהקדם האפשרי. תודה על פנייתכם ותמיכתכם.





