Νικέλιο 270 σωλήνας/σωλήνας
κατηγορία
τελευταία Blogs
Νικέλιο 270 σωλήνας/σωλήνας
Συσκευασία & παράδοση:
● Παράδοση: εντός 10-15 ημερών ή λαμβάνοντας υπόψη την ποσότητα
● Μεταφορά: Μεταφορά: Με χύδην ή εμπορευματοκιβώτια,
● Δυνατότητα προμήθειας: 3000 μετρικοί τόνοι/μήνα,
● Όροι πληρωμής L/C, T/T,
Συσκευασία:
● Μπορεί να συσκευάσει με εμπορευματοκιβώτιο ή πλοίο χύδην.
● Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής, χρησιμοποιεί χαλύβδινο ιμάντα με δέσμη σύμφωνα με το μέγεθος του προϊόντος.
● Μπορούμε να το κάνουμε ως απαίτησή σας.
Λεπτομέρειες προϊόντος
Specification
| Product Name | Nickel 201 |
| Type | Plate,Coil,Strip,Pipe,Bar |
| Πάχος | 0.3-150mm |
| Μήκος | 3000mm,5800mm,6000mm,9000mm,12000mm,etc. |
| Πλάτος | 40mm-600mm, 1000mm, 1219mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm, 2500mm, 3000mm, 3500mm, etc |
| Πρότυπο | ASTM,JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Επιφάνεια | BA,2B,NO.1,NO.4,4K,HL,8K |
| Πιστοποίηση | ISO, SGS |
| Technique | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Edge | Mill Edge Slit Edge |
| Quality | SGS Inspection |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Payment Terms | T/T L/C and Western Union etc |
| Εφαρμογή | It is widely used in high-temperature and electric industry, medical devices, construction, chemistry, food industry, agriculture, and ship components. It also applies to food and beverage packaging, kitchen supplies, trains, aircraft, conveyor belts, vehicles, bolts, nuts, springs, and screen mesh etc. |
Description
| MATERIALS | GB | ASME/ASTM | DIN | JIS | SPECIFIC GRAVITY g/cm3 | CONTENT |
| NICKEL | N4 | N02201 | 2.4068 | NLC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N6 | N02200 | 2.4066 | NNC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N02270 | 2.4050 | 8.9 | 99.9Ni-0.02Fe-0.001Mn-0.002Si-0.005Cu-0.01C |
- Έρευνα
Παρακαλούμε συμπληρώστε το όνομα, το email και το μήνυμά σας παρακάτω. Θα διαβάσουμε προσεκτικά τις πληροφορίες σας και θα σας απαντήσουμε το συντομότερο δυνατό. Σας ευχαριστούμε για την επικοινωνία και την υποστήριξή σας.





