Tabung/Pipa Nikel 270
kategori
Blog terkini
Tabung/Pipa Nikel 270
Pembungkusan & Penghantaran:
● Penghantaran: dalam masa 10-15 hari atau bergantung kepada kuantiti
● Pengangkutan: Secara pukal atau kontena;
● Keupayaan bekalan: 3000 tan metrik/bulan;
● Terma pembayaran L/C, T/T;
Pengemasan:
● Ia boleh dimuatkan mengikut kontena atau kapal kargo pukal.
● Pembungkusan eksport standard yang sesuai untuk pengangkutan laut, ia menggunakan tali keluli dengan ikatan mengikut saiz produk.
● Kami boleh membuatnya mengikut keperluan anda.
Butiran Produk
Spesifikasi
| Nama Produk | Nikel 201 |
| Jenis | Pinggan, gegelung, jalur, paip, bar |
| Ketebalan | 0.3-150mm |
| Panjang | 3000mm, 5800mm, 6000mm, 9000mm, 12000mm, dan lain-lain. |
| Lebar | 40mm-600mm, 1000mm, 1219mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm, 2500mm, 3000mm, 3500mm, dan lain-lain |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Permukaan | BA,2B,No.1,No.4,4K,HL,8K |
| Pensijilan | ISO, SGS |
| Teknik | Digulung sejuk, digulung panas |
| Batas | Pinggir kili Pinggir belah |
| Kualiti | Pemeriksaan SGS |
| Istilah Harga | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Syarat Pembayaran | T/T, L/C dan Western Union dan sebagainya |
| Permohonan | Ia digunakan secara meluas dalam industri suhu tinggi dan elektrik, peranti perubatan, pembinaan, kimia, industri makanan, pertanian, dan komponen kapal. Ia juga digunakan untuk pembungkusan makanan dan minuman, peralatan dapur, kereta api, pesawat, tali konveyor, kenderaan, bolt, nat, spring, dan kisi skrin dan lain-lain. |
Keterangan
| Bahan-bahan | GB | ASME/ASTM | DIN | JIS | Ketumpatan khusus g/cm3 | KANDUNGAN |
| Nikel | N4 | N02201 | 2.4068 | NLC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| Nikel | N6 | N02200 | 2.4066 | NNC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| Nikel | N02270 | 2.4050 | 8.9 | 99.9Ni-0.02Fe-0.001Mn-0.002Si-0.005Cu-0.01C |
- Permintaan
Sila isi nama, emel dan mesej anda di bawah. Kami akan membaca maklumat anda dengan teliti dan membalas anda secepat mungkin. Terima kasih atas hubungan dan sokongan anda.





