Nickel 270 Plate/Sheet
Kategori
Son Bloglar
Nickel 270 Plate/Sheet
Paketleme ve Teslimat:
Teslimat: 10-15 gün içinde veya miktar dikkate alınarak
Nakliye: Dökme veya Konteynerler ile;
Tedarik yeteneği: 3000 metrik ton/ay;
Ödeme koşulları L / C, T / T;
Paketleme:
Konteyner veya dökme gemi ile paketlenebilir.
Standart ihracat denize uygun paket, ürünün boyutuna göre demetli çelik kayış kullanır.
İhtiyacınıza göre yapabiliriz.
Ürün Detayları
Şartname
| Ürün Adı | Nikel 201 |
| Tip | Levha, Rulo, Şerit, Boru, Çubuk |
| Kalınlık | 0.3-150mm |
| Uzunluk | 3000mm,5800mm,6000mm,9000mm,12000mm,etc. |
| Genişlik | 40mm-600mm, 1000mm, 1219mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm, 2500mm, 3000mm, 3500mm, vb |
| Standart | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Yüzey | BA,2B,NO.1,NO.4,4K,HL,8K |
| Sertifikasyon | ISO, SGS |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Kenar | Freze Kenarı Yarık Kenar |
| Kalite | SGS Gözetim |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Ödeme Koşulları | T / T L / C ve Western Union vb. |
| Uygulama | Yüksek sıcaklık ve elektrik endüstrisinde, tıbbi cihazlarda, inşaatta, kimyada, gıda endüstrisinde, tarımda ve gemi bileşenlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca yiyecek ve içecek ambalajları, mutfak malzemeleri, trenler, uçaklar, konveyör bantları, araçlar, cıvatalar, somunlar, yaylar ve elek ağları vb. için de geçerlidir. |
Açıklama
| MALZEMELER | GB | ASME/ASTM | DIN | JIS | SPESİFİK GRAVİTE g/cm3 | İÇERİK |
| NİKEL | N4 | N02201 | 2.4068 | NLC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NİKEL | N6 | N02200 | 2.4066 | NNC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NİKEL | N02270 | 2.4050 | 8.9 | 99.9Ni-0.02Fe-0.001Mn-0.002Si-0.005Cu-0.01C |
- Soruşturma
Lütfen adınızı, e-postanızı ve mesajınızı aşağıya yazın. Bilgilerinizi dikkatlice okuyacağız ve mümkün olan en kısa sürede size cevap vereceğiz. İletişiminiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.





