Nikl 270 ploča/lim
kategorija
Najnoviji blogovi
Nikl 270 ploča/lim
Pakiranje i dostava:
● Dostava: unutar 10-15 dana ili ovisno o količini
● Transport: na rasuti način ili u kontejnerima;
● Kapacitet opskrbe: 3000 metričkih tona mjesečno;
● Uvjeti plaćanja L/C, T/T;
Pakiranje:
● Može se pakirati u kontejner ili rasuti spremnik.
● Standardni izvozni paket za pomorski prijevoz, koristi čeličnu traku s vezom prilagođenu veličini proizvoda.
● Možemo ga izraditi prema vašim zahtjevima.
Detalji o proizvodu
Specifikacija
| Naziv proizvoda | Nikl 201 |
| vrsta | Plata, zavojnica, traka, cijev, šipka |
| Debljina | 0,3-150 mm |
| Duljina | 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm, 9000 mm, 12000 mm itd. |
| Širina | 40 mm-600 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 3500 mm itd. |
| Standardno | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Površina | BA, 2B, NO.1, NO.4, 4K, HL, 8K |
| Certifikacija | ISO, SGS |
| Tehnika | Hladno valjano, vruće valjano |
| Rub | Rub valjaonice Rastrgani rub |
| Kvaliteta | SGS inspekcija |
| Cijena uvjet | CIF CFR FOB iz tvornice |
| Uvjeti plaćanja | T/T, L/C i Western Union itd. |
| Prijava | Široko se koristi u industriji visokih temperatura i elektrotehnici, medicinskim uređajima, građevinarstvu, kemiji, prehrambenoj industriji, poljoprivredi i brodskim komponentama. Također se primjenjuje na ambalažu za hranu i piće, kuhinjske potrepštine, vlakove, zrakoplove, transportne trake, vozila, vijke, matice, opruge i mrežice itd. |
Opis
| Materijali | GB | ASME/ASTM | DIN | JIS | Specifična težina g/cm3 | Sadržaj |
| KOBALT | N4 | N02201 | 2.4068 | NLC | 8.9 | 99Ni-0,15Fe-0,2Mn-0,1Si-0,1Cu-0,10C |
| KOBALT | N6 | N02200 | 2.4066 | NNC | 8.9 | 99Ni-0,15Fe-0,2Mn-0,1Si-0,1Cu-0,10C |
| KOBALT | N02270 | 2.4050 | 8.9 | 99,9Ni-0,02Fe-0,001Mn-0,002Si-0,005Cu-0,01C |
- Upit
Molimo ispunite svoje ime, e-mail i poruku u nastavku. Pažljivo ćemo pročitati vaše podatke i odgovoriti vam što je prije moguće. Hvala vam na kontaktu i podršci.





