Никел 270 шипка
категорија
најновији блогови
Никел 270 шипка
Паковање и испорука:
● Испорука: у року од 10-15 дана или у зависности од количине
● Транспорт: у расутом стању или у контејнерима;
● Капацитет испоруке: 3000 метричких тона/месец;
● Услови плаћања: Л/Ц, Т/Т;
Паковање:
● Може се паковати у контејнер или у великопаковање.
● Стандардни извозни морски пакет, користи челични појас са стезањем у складу са величином производа.
● Можемо га израдити према вашим захтевима.
Детаљи производа
Specification
| Product Name | Nickel 201 |
| Type | Plate,Coil,Strip,Pipe,Bar |
| Дебљина | 0.3-150mm |
| Дужина | 3000mm,5800mm,6000mm,9000mm,12000mm,etc. |
| Ширина | 40mm-600mm, 1000mm, 1219mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm, 2500mm, 3000mm, 3500mm, etc |
| Стандард | ASTM,JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Површина | BA,2B,NO.1,NO.4,4K,HL,8K |
| Сертификација | ISO, SGS |
| Technique | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Edge | Mill Edge Slit Edge |
| Quality | SGS Inspection |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Payment Terms | T/T L/C and Western Union etc |
| Примена | It is widely used in high-temperature and electric industry, medical devices, construction, chemistry, food industry, agriculture, and ship components. It also applies to food and beverage packaging, kitchen supplies, trains, aircraft, conveyor belts, vehicles, bolts, nuts, springs, and screen mesh etc. |
Description
| MATERIALS | GB | ASME/ASTM | DIN | JIS | SPECIFIC GRAVITY g/cm3 | CONTENT |
| NICKEL | N4 | N02201 | 2.4068 | NLC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N6 | N02200 | 2.4066 | NNC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N02270 | 2.4050 | 8.9 | 99.9Ni-0.02Fe-0.001Mn-0.002Si-0.005Cu-0.01C |
- Упит
Молимо вас да у поље испод унесете ваше име, адресу електронске поште и поруку. Ваше податке ћемо пажљиво прочитати и одговорити вам што је пре могуће. Хвала вам на контакту и подршци.









