Nichel 201 Tube/Pipe
categorie
cele mai recente bloguri
Nichel 201 Tube/Pipe
Ambalare și livrare:
● Livrare: în termen de 10-15 zile sau luând în considerare cantitatea
● Transport: În vrac sau în containere;
● Capacitatea de aprovizionare: 3000 tone metrice / lună;
● Condiții de plată L/C, T/T;
Ambalare:
● Se poate ambala prin container sau navă în vrac.
● Pachet standard de export maritim, se utilizează centura de oțel cu pachet în funcție de dimensiunea produsului.
● Îl putem face conform cerințelor dvs.
Detalii despre produs
Specificații
| Numele produsului | Nichel 201 |
| Tip | Placă, bobină, bandă, țeavă, bară |
| Grosime | 0.3-150mm |
| Lungime | 3000mm,5800mm,6000mm,9000mm,12000mm,etc. |
| Lățime | 40mm-600mm, 1000mm, 1219mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm, 2500mm, 3000mm, 3500mm, etc |
| Standard | ASTM,JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Suprafață | BA,2B,NO.1,NO.4,4K,HL,8K |
| Certificare | ISO, SGS |
| Tehnică | Laminate la rece, Laminate la cald |
| Marginea | muchie de moară muchie tăiată |
| Calitate | Inspecție SGS |
| Preț Termen | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Condiții de plată | T/T L/C și Western Union etc |
| Aplicație | Este utilizat pe scară largă în industria de înaltă temperatură și electrică, dispozitive medicale, construcții, chimie, industria alimentară, agricultură și componente pentru nave. De asemenea, se aplică ambalajelor pentru alimente și băuturi, consumabilelor de bucătărie, trenurilor, aeronavelor, benzilor transportoare, vehiculelor, șuruburilor, piulițelor, arcurilor și plaselor de ecran etc. |
Descriere
| MATERIALE | GB | ASME/ASTM | DIN | JIS | GRAVITATE SPECIFICĂ g/cm3 | CONȚINUT |
| NICKEL | N4 | N02201 | 2.4068 | NLC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N6 | N02200 | 2.4066 | NNC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N02270 | 2.4050 | 8.9 | 99.9Ni-0.02Fe-0.001Mn-0.002Si-0.005Cu-0.01C |
- Anchetă
Vă rugăm să completați numele, adresa de e-mail și mesajul de mai jos. Vom citi cu atenție informațiile dvs. și vă vom răspunde cât mai curând posibil. Vă mulțumim pentru contact și sprijin.





