Nickel 200 Tube/Pipe
categorie
nieuwste blogs
Nickel 200 Tube/Pipe
Verpakking & Levering:
Levering: binnen 10-15 dagen of gezien de hoeveelheid
Transport: In bulk of containers;
Leveringscapaciteit: 3000 ton per maand;
Betalingsvoorwaarden L/C, T/T;
Verpakking:
Het kan per container of bulkschip worden verpakt.
Standaard zeewaardig pakket voor export, met stalen riem en bundel volgens de grootte van het product.
We kunnen het naar wens maken.
Productgegevens
Specification
| Productnaam | Nickel 201 |
| Type | Plate,Coil,Strip,Pipe,Bar |
| Dikte | 0.3-150mm |
| Lengte | 3000mm,5800mm,6000mm,9000mm,12000mm,etc. |
| Breedte | 40mm-600mm, 1000mm, 1219mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm, 2500mm, 3000mm, 3500mm, etc |
| Standaard | ASTM,JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Oppervlak | BA,2B,NO.1,NO.4,4K,HL,8K |
| Certificering | ISO, SGS |
| Technique | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Edge | Mill Edge Slit Edge |
| Quality | SGS Inspection |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Payment Terms | T/T L/C and Western Union etc |
| Toepassing | It is widely used in high-temperature and electric industry, medical devices, construction, chemistry, food industry, agriculture, and ship components. It also applies to food and beverage packaging, kitchen supplies, trains, aircraft, conveyor belts, vehicles, bolts, nuts, springs, and screen mesh etc. |
Description
| MATERIALS | GB | ASME/ASTM | DIN | JIS | SPECIFIC GRAVITY g/cm3 | CONTENT |
| NICKEL | N4 | N02201 | 2.4068 | NLC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N6 | N02200 | 2.4066 | NNC | 8.9 | 99Ni-0.15Fe-0.2Mn-0.1Si-0.1Cu-0.10C |
| NICKEL | N02270 | 2.4050 | 8.9 | 99.9Ni-0.02Fe-0.001Mn-0.002Si-0.005Cu-0.01C |
- Aanvraag
Vul hieronder je naam, e-mailadres en bericht in. We zullen je informatie zorgvuldig lezen en je zo snel mogelijk antwoorden. Bedankt voor je contact en steun.



