27QG110 Silicijevo jeklo
kategorija
zadnji Blogi
27QG110 Silicijevo jeklo
Orientirano silicijevo jeklo je nizkoogljična zlitina silicijevega železa z vsebnostjo silicija 0,5% ~ 4,5%, ki ima značilnosti, kot so visoka prepustnost (ki lahko zmanjša izgubo Joula v energetski opremi, izboljša učinkovitost in varčevanje z energijo), manjša izguba železa in visok koeficient odpornosti.
Na zalogi imamo izdelke za vročo prodajo v razsutem stanju po vaši izbiri. Če ste zadovoljni z našim silicijevim jeklom 27qg110, vas vabimo, da naročite pri nas. Za podrobno kemijsko sestavo in brezplačen vzorec se zdaj obrnite na našo tovarno. Ponujamo vam konkurenčno ceno in dobro storitev.
27QG110 Steel Mehanska
| Donos Rp0,2 (MPa) | Napenjanje Rm (MPa) | Učinek KV/Ku (J) | Raztezek A (%) | Zmanjšanje prečnega prereza pri zlomu Z (%) | Stanje po toplotni obdelavi | Brinellova NMness (HBW) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 533 (≥) | 285 (≥) | 22 | 24 | 31 | Raztopina in staranje, žarjenje, osveževanje, Q+T itd. | 143 |
27QG110 Steel Opis izdelka
| Ime izdelka | Tovarniška cena m4 razreda crgo električne jeklene silicijeve jeklene pločevine v tuljavah za transformator |
| Material | silicijevo jeklo |
| Razred | m4 |
| Zmogljivost | približno 2000 ton na mesec za izdelek iz zvitka |
| Širina | 40mm-1200mm 1000/1100/1200(mm) ali na zahtevo stranke |
| Nazivna debelina | 0,3 mm |
| Največja izguba jedra | 50W1300 7,5 W/kg, 50W800 5,8 W/kg, 50W600 4,2 W/kg. |
| Min.Indukcija | 50W1300 1.74T,50W800 1.70T,50W600 1.67T. |
| Min.Lamination Factor | 97% |
| Aplikacija | kompresorski motor, električni stroji, usmernik, transformator itd. |
Naše prednosti
dobra odpornost na prah; Proti vlagi in toplotni učinkovitosti; Zasnova stika je zanesljivejša;
brez varjenja, priročna montaža;
obliko in obliko ključa je mogoče oblikovati in izdelati v skladu z zahtevami strank
- Povpraševanje
Spodaj vpišite svoje ime, e-pošto in sporočilo. Vaše podatke bomo skrbno prebrali in vam odgovorili v najkrajšem možnem času. Zahvaljujemo se vam za vaš stik in podporo.













